Betaglukan IMU 200mg tob.120

Doplněk stravy obsahující (v jedné tobolce) 200 mg čistého betaglukanu, 150 mg inulinu (rozpustná vláknina) a 5 mcg vitaminu D.

Hetaida Teploměr bezkontaktní infračervený

Bezkontaktní teploměr Hetaida je infračervený teploměr měřící teplotu čela nebo okolních předmětů. Rychlé 1 vteřinové měření, 50 pamětí, přesnost 0,2°C. Má automatické vypínání. Podsvícený displej s různými barvami dle naměřené teploty.

Au-Medic blokátor bolesti náplasti (crystal tape) 28 ks

AU-MEDIC blokátor bolesti (zdravotnický prostředek) je revoluční a jedinečný přípravek na trhu, který dokáže zastoupit chemické medikamenty užívané při nejrůznějších bolestech těla.

Colafit extra strong 30 kostiček

COLAFIT Extra Strong 30 kostiček - receptura obsahující nejvyšší denní dávku čistého krystalického kolagenu typu I ze všech variant Colafitu - 20mg v 1 kostičce. 1 kostička lyofilizovaného kolagenu odpovídá 2 000 mg kolagenového gelu.

COLAFIT s Vitamínem C 60+60 kostek

Komplexní přípravek obsahující kolagen a vitamin C. Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu. Kolagen je přirozenou součástí kloubní chrupavky, vazivových tkání, kloubních pouzder, kostí, kůže, zubů a nehtů.

EUCERIN Acute Care krém na suchou a svědící pokožku 40ml

Kosmetika Eucerin, Eucerin Acute krém AtopiControl - Speciální péče o suchou, svědící a zarudlou pokožku.

Betaglukan IMU 200mg tob.60

Doplněk stravy obsahující (v jedné tobolce) 200 mg čistého betaglukanu, 150 mg čistého inulinu ( rozpustná vláknina ) a 5 mcg vitaminu D.

COLAFIT JUNIOR 60 kostiček

COLAFIT JUNIOR - čistý krystalický kolagen typu I 99,9% s přídavkem extraktu růže šípkové. Kolagen je přirozenou součástí kloubů a kloubní chrupavky, vazivových tkání, kloubních pouzder, kostí, kůže, zubů. Určeno pro děti od 3 let.

Adenol sprej do hrdla pr.chrápání 50ml

Adenol sprej do hrdla obsahuje 10 rostlinných olejů ve speciálním poměru, extrakt sojového lecitínu a olivový olej - přirozenou cestou zabraňuje chrápání. Má příjemnou chuť a dlouhodobý účinek.

Priessnitz žíly a cévy MEDICAL 125ml

Priessnitz Žíly a cévy MEDICAL obsahuje escin a flavonoidy, jež jsou prověřené přírodní látky s šetrnými příznivými účinky při péči o nohy bez křečových žil, otoků a bolesti.

Saluten Pharma Magnesium Chelate 375 mg + B6 10 x 25 ml

Chelátová forma hořčíku s velmi vysokou biologickou dostupností a vstřebatelností. Hořčík podporuje správnou činnost svalů a spolu s vitamínem B6 přispívá k řádnému fungování nervového systému a snižuje únavu a vyčerpání. S výbornou višňovou příchutí.

Humer Sinusitis vel.ucp.nos-sprej 15ml

HUMER Sinusitida se používá při sinusitidě, silně uspaném nose, nachlazení či zánětu v nosních dutinách. Rychle uvolňuje nos, a tím uvolňuje tlak v dutinách a s ním spojenou bolest.

Betaglukan Forte 250mg tob.30

Doplněk stravy obsahující (v jedné tobolce) 325 mg betaglukanů, 5mcg vitaminu D a 80 mg vitaminu C, který přispívá k normální funkci imunitního systému. Glukany se získávají z různých zdrojů, nejčastějšími jsou kvasinky a houby.

Glukánek sirup pro děti 150ml

Glukánek sirup pro děti obsahuje Beta-1,3/1,6 D-Glukan (v množství 10 mg ve 3 ml = jedna kávová lžička). Použitým zdrojem jsou kvasnice (Sacharomyces cerevisiae). Bez konzervačních látek. Slazen fruktózou, vhodný pro diabetiky.

Forfemina přípravek na odvodnění těla tbl.30

Forfemina napomáhá bránit zadržování vody v těle. Jen zdravý vylučovací systém a ledviny jsou schopny odstranit přebytečnou vodu z těla a také odstranit toxické látky.

Fytofontana ViroStop ústní sprej 30ml

ViroStop sprej má jedinečnou kombinaci přírodních složek, jejichž vlastnosti ho dělají účinným v předcházení i v ochraně před viry a bakteriemi.

Mucoplant jitroc.sirup+ech+vC 250ml/320g

Jitrocel a tymián napomáhají udržet zdraví dýchacího systému. Heřmánek a meduňka přispívají k dobrému spánku. Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému. Roztok neobsahuje žádný přidaný cukr.

Betaglukan JUNIOR 100mg tob.30

Přípravek obsahující přírodní betaglukany, zinek a vitamin C. Je vhodný pro děti od tří let. Betaglukan použitý v tomto přípravku je kvasničného původu a má garantovanou čistotu minimálně 80%, což značí vysokou kvalitu přípravku.

AVILUT Oční kapky 10x0.5ml

AVILUT® Oční kapky jsou oční kapky s lubrikačním, zvlhčujícím účinkem na bázi destilované vody s výtažkem ze slézu a s kyselinou hyaluronovou v praktických sterilních obalech po jednotlivých dávkách.

COLAFIT 30 kostiček

COLAFIT 30 kostiček - čistý krystalický kolagen typu I 99,9%. Kolagen je přirozenou součástí kloubů a kloubní chrupavky, vazivových tkání, kloubních pouzder, kostí, kůže, zubů.

Apotex Colafit krém Akut Pro 150 ml

Masážní a zklidňující prostředek na klouby s komplexním účinkem, určený k rychlé úlevě. Při použití krému Akut Pro dojde k prokrvení pokožky a tím se usnadní průnik regeneračních složek do hloubky.